Odznaki O Oddziale Strona główna Aktualności BTKK Catena Szlaki w okolicy Bytomia Polecane strony

Koła, kluby, komisje

Komisja Turystyki Górskiej

skupia społeczną kadrę Przodownków Turystyki Górskiej z terenu Bytomia i okolicy. Uczestnicy spotkań doszkalają się i dzielą informacjami dotyczącymi gór. Organizują wspólne wyjazdy.

Terenowy Referat Weryfikacyjny GOT

weryfikuje Górską Odznakę Turystyczną w stopniu:
- popularna GOT
- mała brązowa GOT
- mała srebrna GOT
- mała złota GOT

Spotkania KTG i TRW odbywają się w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca od godz 1700 w siedzibie oddziału PTTK. ktg.bytom.pttk.pl

Koło Przewdników
im. Antoniego Mizi

skupia kadrę przewodników miejskich, terenowych i górskich.
Spotkania odbywaja się w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca o godz. 1700w siedzibie oddziału. http://przewodnicy.bytom.pttk.pl

Klub Działalności Podwodnej "MORS"

organizuje kursy nurkowania swobodnego, szkolenia specjalistyczne i wyjazdy nurkowe.
Wszystkich chętnych do nauki nurkowania i wszystkich już nurkujących zapraszamy w każdą środę o godz. 1830 do 2000 Bytom ul. Piekarska 25. morsbytom.republika.pl lub www.mors-bytom.prv.pl

Bytomski Turystyczny
Klub Kolarski "CATENA"

skupia miłośników turystyki kolarskiej, organizuje wycieczki, rajdy i obozy. Spotkania odbywaja się w każdy piątek o godz. 1800w siedzibie oddziału.
Weryfikuje Kolarską Odznakę Turystyczną KOT PTTK

Klub Turystyki Pieszej
i Krajoznawstwa "Plątonodzy"

jest organizatorem corocznych rajdów SKKT, a współnie z Oddziałem PTTK uczestniczy w organizacji Konkursów i Wystaw Szopek Bytomskich. Ponadto odnawia szlaki turystyczne w okolicy Bytomia. Podkomisja weryfikacji odznak OTP i krajoznawczych weryfikuje nastepujące stopnie odznak:
- popularna OTP
- mała brązowa OTP
- mała srebrna OTP
- mała złota OTP
- Odznaka im. A. Janowskiego
- Odznaka Szlakami Powstań Śląskich
- odznaka "Ziemia Bytomska"
Spotkania zarządu klubu odbywaja się w 2-gą środę miesiąca o godz. 1700
w siedzibie oddziału.

Klub Żeglarski "DRYF"

Miłośnicy spotykają się w Radzionkowie przy ul.G.Sikorskiego 7a.

Klub Ekologiczny i Komisja Ochrony Przyrody

Spotkania odbywają się w 3-ci wtorek miesiąca w godz. 1700 - 1800.